KONST / Litografier / Färglitografi 12969095
nr 1296 9095
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/460. Motivet: 62x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:24:12
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)